pozycjonowanie

Pozycjonowanie i marketing jako pasja. Czy można połączyć pasję z pracą?

Mówi się, że jeśli robimy to, co kochamy, to nie przepracujemy ani jednego dnia. Jednak, czy w realnym świecie możliwe jest połączenie naszej pasji i zajęcia zarobkowego? Czy jest to raczej wymysłem „biznesowych romantyków”? Sprawdźmy, czy marzenie wielu, może stać się rzeczywistością.

Jak „nie pracować”?

Przede wszystkim, aby zacząć zarabiać w swojej pasji, trzeba wygenerować taki dochód, aby zapewnił nam on godziwe życie. Warto go sobie zatem podsumować, co pozwoli nam określić, do jakiego pułapu mamy dążyć i kiedy praca przestanie być dla nas obowiązkiem, a jedynie życiową pasją. Osiągniecie wolności finansowej, nie jest jednak łatwe. A może inaczej… Jest proste wtedy, gdy jesteśmy cierpliwi. Trochę gorzej, gdy brakuje nam tej cechy i chcemy za wszelką cenę móc nie pracować od zaraz. Zatem weźcie głęboki oddech i odetchnijcie z ulgą, gdyż już sam fakt, że chcecie połączyć zarabianie pieniędzy ze swoją pasją, to największy krok, jaki postawicie w drodze do swojego szczęścia.

A jak się to ma do marketingu i pozycjonowania?

Tak, jak zostało wspomniane już na wstępie – jeśli kochacie wszelkie działania marketingowe i uwielbiacie prowadzić działania pozycjonujące, to czas spędzony na tych czynnościach (i jednoczesnym zarabianiu pieniędzy) będzie dla Was jedynie drogą do samodoskonalenia i poszerzenia zakresu swojej wiedzy.

Dodatkową kwestią jest, że dla wielu osób marketing i reklama, mogą być po prostu swoistym wyzwaniem i wywołującą lekki dreszczyk emocji walką. W drodze do wymarzonego szczytu zwiększenia czynnika konwersji i podwyższenia wyników sprzedażowych naszymi narzędziami walki są tutaj pozycjonowanie i reklama w Google. A obserwowanie ruchów konkurencji jest rozważaniem iście strategicznym, które wymaga nie tylko ogromnej wiedzy o swoim przeciwniku, potencjalnych sprzymierzeńcach (klientach), ale także o samym polu bitwy, które w tej materii stanowi przepastna przestrzeń wirtualna

Jeśli nasza praca jest dla nas zabawą i możliwością dla rozwoju osobistego, to przestaje być ona dla nas morderczym poligonem, a staje się ogromną przyjemnością i pasją. Właśnie z taką pasją pracuje firma SMART SEO.

Dodaj komentarz